top of page

​Tegelen turundus- ja kommunikatsioonialase nõustamise ning tegevuste korraldamisega peamiselt jaekaubanduse ja B2B valdkonnas.

​

Enne konsultandina tööle asumist töötasin Idea reklaamiagentuuri tegevjuhina ning Rimi ja Säästumarketite turundus- ja kommunikatsioonijuhina. 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala, kus õppetöö hõlmas lisaks inimhinge tundma õppimisele loenguid suhtekorraldusest, imago kujundamisest, reklaamipsühholoogiast ja projektijuhtimisest. Turundust õppisin ka ühe semestri vältel California Ülikoolis Berkeleys (UC Berkeley).Olen aidanud üles ehitada mitmeid lojaalsusprogramme, tegelenud ettevõtte oma kaubamärgi tooteseeria väljatöötamisega, korraldanud turundust äriklientidele ja nõustanud online-kaubandust. Alates aprillist 2013 annan turunduse eriala tudengitele loenguid Tallinna Majanduskoolis.Tean, kuidas üks reklaam välja nägema peab ja kuidas teha reklaami nii, et see esimese hooga üldse reklaamina välja ei paistakski.

Au ja kuulsus: Aasta Turundusjuht 2009, Aasta Turundustegu 2009 finalist (Säästumarketite uuenduskuur, Aasta Turundustegu 2008 finalist (Rimi kampaania Tudish Piip), Aasta Meediategu 2009 Grand Prix (Rimi tervisekampaania Hakkame käima), Aasta Meediategu 2008 Grand Prix (Tudish Piip), Kuldmuna 2012 Kuldmuna meediakategoorias (RMK metsa-aasta).

Evelin Mägioja

 T 520 77 17  / info@brandbook.ee / © All Rights Reserved

bottom of page